Piłkarze ręczni w finale rejonowym


  • We wtorek 28.02.2017 na hali sportowej UŚ w Cieszynie odbył się finałowy turniej o mistrzostwo Powiatu Cieszyńskiego w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Reprezentacja naszej szkoły, która wcześniej okazała się najlepszą drużyną z Cieszyna w meczu półfinałowym zmierzyła się z zespołem z ZS z Istebnej.

    Mimo twardej gry w obronie i prowadzeniu na początku spotkania 6-4, zawodnicy z Istebnej musieli uznać wyższość naszych zawodników i ostatecznie przegrali 17-10. W meczu o pierwsze miejsce premiowane awansem do rozgrywek rejonowych, nasza reprezentacja zmierzyła się z ekipą z LO Wisła. Dzięki wielkiej determinacji i taktyce udało się naszym zawodnikom zwyciężyć niepokonanych jak dotąd piłkarzy z Wisły 12-9 i awansowali do rozgrywek rejonowych.

    Skład reprezentacji : Krzysztof Bielesz, Tymoteusz Gazur, Szymon Gogółka, Damian Kurowski, Adrian Miśkiewicz, Marcin Oświęcimski, Bartosz Witoszek, Jakub Heczko, Marcin Banasiak, Tomasz Rakowski, Bartosz Gwiazda, Zachariasz Stawowiak, Radosław Pastuszka, Kacper Zontek

Projekt: mgr Tadeusz Gajdzica e-mail:tadeusz.gajdzica@poczta.internetdsl.pl