Świetna forma biegaczy.


  • W czwartek (16 czerwca 2016r.) nasza drużyna wystartowała w finale Wojewódzkiej Licealiady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w biegach na orientację. I tym razem wykazaliśmy się świetną formą! Drużyna dziewcząt stanęła na najwyższym stopniu podium, zdobywając PIERWSZE MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE! Wśród szkół z Bytomia, Rybnika, Zabrza, Gliwic, Jastrzębia Zdroju, Zawiercia, Dąbrowy Górniczej, Chorzowa, Raciborza i Mysłowic nasze dziewczęta w klasyfikacji generalnej zajęły I miejsce! :)

    Drużyny wystąpiły w składach: Noemi Cieślar(2F), Paulina Czyż(2F), Daria Wojtynek(2G), Justyna Żebrok(2G); Michał Brachaczek(2D), Przemek Malczak(2F), Kamil Kotrys(2D), Damian Kurowski(2D);

    Ponadto w minioną sobotę (11 czerwca 2016r.) wzięliśmy udział w II Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w biegach na orientację, które odbyły się na terenie "Czernych Dołów" w Studzionce. W kategorii M18 II miejsce zajął Kamil Kotrys (2D),a tuż za nim, na III miejscu, uplasował się Damian Kurowski (2D). W kategorii K18 III miejsce zdobyła Justyna Żebrok(2G).

    GRATULUJEMY!

Projekt: mgr Tadeusz Gajdzica e-mail:tadeusz.gajdzica@poczta.internetdsl.pl