43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

Znakomity sezon piłkarzy
Świetnie w aktualnym sezonie rozgrywkowym spisała się reprezentacja chłopców w piłce nożnej. W swoich występach zanotowała pierwszą porażkę dopiero w zawodach wojewódzkich w Tychach. Najpierw jednak w zawodach rejonowych wygrała zdecydowanie z LO Pszczyna 4-0 przy głośnym dopingu pani wice dyrektor Marii Mendrek i klasy 2g.
Bramki zdobyli w tym spotkaniu Michał Młynarczyk -2 , Adam Czyż i Dawid Gabryś. W turnieju wojewódzkim przyszło naszym piłkarzom zmierzyć się z juniorami klubów pierwszoligowych GKS Katowice, GKS Tychy oraz Ruchu Chorzów.
W pierwszym meczu z zespołem GKS Katowice pachniało sensacją gdyż nasi zawodnicy prowadzili przez prawie cały mecz 1-0. Niestety na 3 minuty przed końcem drużyna z Katowic wyrównała i ostatecznie pokonała naszą ekipę po dogrywce. Osłabieni brakiem kilku podstawowych piłkarzy oraz wykończeni rozgrywanym w upale spotkaniem z Katowicami , nasi reprezentanci ulegli wysoko w kolejnym meczu juniorom Ruchu Chorzów. Pomimo tej porażki wracali z Tychów w dobrych humorach, gdyż podsumowując cały sezon mogli być z siebie dumni i z wyników, które uzyskali oraz z faktu, że po wielu latach przerwy awansowali znów na szczebel wojewódzki.
Skład : Michał Skocz, Jan Śliwka - Dawid Gabryś, Sebastian Żyłka, Michał Młynarczyk, Mateusz Kolarczyk, Kamil Szajter, Mikołaj Staniek, Filip Chmiel, Adam Czyż, Waldemar Szarzec, Daniel Waliczek, Tomasz Chmiel, Grzegorz Głąb