II LO Cieszyn

SREBRNA SZKOŁA
 e-dziennik
Wirtualny spacer
Dla kandydatów
Instagram
Facebook
Inspektor Danych Osobowych
PROJEKT: NOWOCZESNA EDUKACJA
Interdyscyplinarna szkoła
Patronaty naszej szkoły
DOCUMASTER
Geografia

Spotkanie ze znanym absolwentem

 

W poniedziałek uczniowie klas 1C, 2A, 2AA, 2C oraz 2D mieli możliwość spotkania absolwenta naszej szkoły - Roberta Koszuckiego, aktora teatralnego i telewizyjnego, znanego m.in. z serialu "Na dobre i na złe" z roli doktora Rafała Konicy. Już na początku spotkania zaskoczył zarówno nas, uczniów, jak i nauczycieli, przyprowadzając ze sobą psa, wabiącego się Radom. Dzięki niemu atmosfera momentalnie się rozluźniła.

Mieliśmy okazję usłyszenia kilku zabawnych anegdot, związanych z młodzieńczymi latami naszego gościa, które rozbawiły nas do łez. Poznaliśmy również ciekawe opowieści, związane z jego życiem aktora. Jednak w dużej mierze to spotkanie dało nam możliwość zadawania pytań, którymi zasypaliśmy pana Koszuckiego.

Dotyczyły one tematów zabawnych, zawodowych, a nawet poważnych. Dowiedzieliśmy się na przykład co go zainspirowało do zostania aktorem, jak wygląda plan filmowy, w jaki sposób najlepiej rozmawiać z ludźmi, a nawet jak poprawnie oddychać! Zachęcał nas do rozwijania naszych pasji i spełniania marzeń, ale przede wszystkim do wiary w nasze możliwości. Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze. Pod koniec podarowaliśmy mu koszulkę z logiem szkoły, którą od razu założył i zrobił sobie z nami zdjęcia.

Każdy wyniósł coś z tego spotkania, za co jesteśmy panu Koszuckiemu bardzo wdzięczni i liczymy na częstsze odwiedziny!