Warsztaty językowe

We wtorek, 21 listopada 2017 r., klasy 2B i 2G udały się do Galerii Korez w Katowicach na warsztaty językowe w ramach Nauki bez granic. Wzięliśmy udział w trzech interesujących warsztatach, które prowadził w języku angielskim rodowity Anglik - Ross Mulkern. Podczas pierwszego warsztatu wysłuchaliśmy ciekawostek na temat rodziny królewskiej, w drugim skupiliśmy się na największych brytyjskich ekscentrykach, natomiast trzeci opowiadał o zdesperowanych romantykach.

 

Ross mówi, że najwięcej satysfakcji przynosi mu inspirowanie i pobudzanie kreatywności u innych ludzi. I to z pewnością mu się udało podczas spotkania z naszą młodzieżą. Wykładowca bardzo ciekawie omówił każdy z tematów, miał przygotowane interesujące prezentacje oraz wiele razy rozśmieszył wszystkich na sali.

W trakcie wykładów przeprowadzane były quizy na temat nowo poznanych faktów. Ciekawa tematyka, wspaniały kontakt prowadzącego z młodzieżą oraz język angielski to wspaniała mieszanka dzięki której warsztaty okazały się strzałem w dziesiątkę.

Autor: mgr Monika Kawulok