III m-ce w Turnieju Motoryzacyjnym

 

III m-ce w Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym dla Anny Dorosz, Justyny Świńczyk i Aleksandra Piotrowskiego. 20 kwietnia 2017 r. w Międzyświeciu w w Zespole Szkół Przyrodniczo- Technicznych odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacji dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Drużyna w składzie: Anna Dorosz z klasy II B, Justyna Świńczyk z klasy 1FF oraz Aleksander Piotrowski z klasy II H wywalczyła III miejsce godnie reprezentując Szkołę.

Nasi reprezentanci startowali w następujących kategoriach: konkurencje teoretyczne: zagadnienia dotyczące zasad, przepisów ruchu drogowego i historii motoryzacji oraz konkurencje praktyczne: pierwsza pomoc przedmedyczna i jazda sprawnościowa samochodem z piłeczką tenisową umieszczoną na masce samochodu.

W konkurencji dotyczącej historii motoryzacji, bezkonkurencyjna okazała się Justyna Świńczyk z klasy 1FF zdobywając maksymalną liczę punktów. Zaś Anna Dorosz z klasy II B rewelacyjnie przejechała wyznaczoną trasę nie gubiąc ani razu umieszczonej na masce samochodu piłeczki do tenisa.

Gratulujemy serdecznie całej drużynie☺