II LO Cieszyn

SREBRNA SZKOŁA
 e-dziennik
Interdyscyplinarna szkoła
Wirtualny spacer
Dla kandydatów
Instagram
Facebook
Inspektor Danych Osobowych
PROJEKT: NOWOCZESNA EDUKACJA
Patronaty naszej szkoły
DOCUMASTER
Geografia

Kolędowanie z zespołem UNOSONUS

 

W ostatnim tygodniu przed świętami szkolny zespół wokalno-instrumentalny Unosonus spędzał bardzo aktywnie czas, kolędując w kilku miejscach. W poniedziałek 19 grudnia odwiedziliśmy Dom Spokojnej Starości, aby wspólnie z pensjonariuszami kolędować przy pięknie ustrojonej choince. We wtorek uczestniczyliśmy w VIII Powiatowym Przeglądzie Kolęd, który od lat odbywa się w Zespole Szkół Budowlanych w Cieszynie.

Atmosfera koncertu była wspaniała, w przeglądzie uczestniczyli nie tylko uczniowie z cieszyńskich szkół, ale również goście z Czech oraz Słowacji. Na zakończenie organizatorzy przygotowali świąteczny poczęstunek.

W czwartek, 22 grudnia, w auli spotkaliśmy się z nauczycielami i uczniami naszej szkoły, gdzie przy wspaniałym akompaniamencie skrzypiec i oboju wspólnie spędziliśmy czas w świątecznym nastroju tradycyjnych kolęd.

W kolędowaniu uczestniczyli: Natalia Pieszka (skrzypce), Julia Pilarczyk (kachon), Wiktoria Budzińska (obój), Marlena Janik (skrzypce), Marzena Niemczyk, Sylwia Czerwińska, Marcin Bujok, Katarzyna Lange, Oliwia Pajonk, Mariusz Bugała, Anna Drózd, Natalia Sembol, Katarzyna Greń.