II LO Cieszyn

SREBRNA SZKOŁA
 e-dziennik
Wirtualny spacer
Dla kandydatów
Instagram
Facebook
Inspektor Danych Osobowych
PROJEKT: NOWOCZESNA EDUKACJA
Interdyscyplinarna szkoła
Patronaty naszej szkoły
DOCUMASTER
Geografia

Przedstawienie mikołajkowe

 

6 grudnia klasa 2a wystąpiła dla wielu dzieci w ramach dnia św. Mikołaja. Dziewczyny wystawiły świąteczną wersję królewny Śnieżki. Pierwszy występ został zaprezentowany dzieciom z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Ustroniu Nierodzimiu.

Po przedstawieniu tradycyjnie już był czas na zabawy i wspólną integrację. Panowała wspaniała atmosfera. Kolejnym miejscem występu było specjalistyczne przedszkole „Jacek i Agatka”. Tam Mikołaj rozdał prezenty, które sprawiły dzieciom dużo radości. Następnie w murach naszej szkoły gościły dzieci z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Cieszynie i z przedszkola im. Marii Konopnickiej. Po udanym przedstawieniu znów był czas na wspólną zabawę, rozdawanie prezentów i sesję fotograficzną.

7 grudnia 2a wystąpiła dla szkoły specjalnej, która odwiedziła naszą placówkę. Zakończeniem tego dnia był występ dla dzieci nauczycieli naszej szkoły. Rodzice wraz ze swoimi pociechami z zaciekawieniem oglądali przedstawienie, jednak największą atrakcją był św. Mikołaj, prezenty i wspólne zabawy. Wszystkie dzieci były zachwycone przedstawieniem i różnymi atrakcjami.