II LO Cieszyn

SREBRNA SZKOŁA
 e-dziennik
Wirtualny spacer
Dla kandydatów
Instagram
Facebook
Inspektor Danych Osobowych
PROJEKT: NOWOCZESNA EDUKACJA
Interdyscyplinarna szkoła
Patronaty naszej szkoły
DOCUMASTER
Geografia

Nadzwyczaj silny Mikołaj

 

Niesamowitych emocji dostarczyła nam 5 grudnia na specjalnym spotkaniu mikołajkowym Pani Maria Juroszek, Cieszynianka,która zdobywa złote medale na polskich i międzynarodowych mistrzostwach w ... armwrestlingu(siłowanie na rękę). Odwiedziła nas i podczas zawodów sędziowała w eliminacjach szkolnych, opowiadając także o swojej przygodzie ze sportem oraz o walce z chorobą nowotworową.

Imprezę zorganizowaliśmy w ramach hospicyjnej kampanii: "POLA NADZIEI", aby wyjść na przeciw nie tylko tym, którzy lubią sadzić żonkile czy wystawiać koncerty. Ostatecznie zawody zakończyły się w następujący sposób. Wśród dziewcząt I miejsce zdobyła:Wiktoria Ruczaj 2e; II: Karolina Glajcar 2f; II: Karolina Łacek 2f. Natomiast wśród chłopców: I miejsce:Radosław Pastuszka 3g; II:Bartłomiej Witoszek 2h; III:Marek Mańka 2e Wszyscy zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Cieszynie.

Warto także podkreślić,że Pani Maria rzeczywiście ma złote serce, ponieważ ostatnio, jak prawdziwy św. Mikołaj, podarowała swój złoty medal na licytację, aby wesprzeć leczenie chorej na autyzm dziewczynki.