43-400 Cieszyn, Plac Wolności 7b +48 33 85 211 32
baner
baner
baner

KOPER VOLLEY SHOW
Ostatni dzień w szkole przed świętami był tradycyjnie pełen sportu, również w tym, kończącym się 2015 roku. Zgromadzeni na widowni uczniowie, rodzice, sympatycy Kopera dopingowali uczniów(trochę mocniej) i absolwentów(nie tak mocno) podczas kolejnego KOPER VOLLEY SHOW. W pierwszym meczu świetnie dysponowana drużyna absolwentek zdecydowanie wygrała pierwszego seta z uczennicami(25:10). W drugim secie uczennice niespodziewanie podjęły wyrównaną walkę, wykorzystały błędy własne przeciwniczek, zmęczyły kierowaną zagrywką tajemniczą blondynkę na pozycji libero i wygrały seta! Dopiero trzeci set przyniósł rozstrzygnięcie na korzyść absolwentek 15:11. W drugim meczu absolwenci wygrali z uczniami 3:0, ale warto zwrócić uwagę na progresję punktów zdobywanych przez uczniów w kolejnych setach – 25:11, 25:16 i 25:20. W przerwach wystąpiły zespoły taneczne z klasy 1e i 2f(rewelacyjny rock`n roll na stepach). W czasie przerwy Dyrektor Grzegorz Ząbek nagrodził najlepszych szkolnych tenisistów i pływaków. Sędzią turnieju był absolwent Kopera Jakub Żebrok, który popełnił tylko jeden błąd, kiedy zagwizdał podwójną piłkę coach`owi Habarcie. Opiekunem wszystkich drużyn był trener Włodzimierz Habarta. Składy drużyn – absolwentki: Agnieszka Bortliczek, Joanna Cieślar, Joanna Franek, Barbara Gościńska, Małgorzata Płusa, Weronika Pniok i zjawiskowa blondynka Piotr Jojko. Uczennice: Anna Drogowska, Patrycja Gill, Weronika Lebioda, Adrianna Machej, Magdalena Matuszna, Joanna Matuszek, Katarzyna Mizia, Klaudia Mysior, Paulina Wieczorek, Daria Wojtynek. Absolwenci: Szymon Bochenek, Mateusz Czyż, Krzysztof Franek, Michał Gorol, Krzysztof Śliwka, Jan Wresiło, Dawid Wróbel, Michał Żwak. Uczniowie: Tomasz Bochenek, Mateusz Kolarczyk, Michał Kozubek, Paweł Michałek, Szymon Niemiec, Krzysztof Szczotko, Mikołaj Staniek i Bartosz Waligóra.(js)